Referencie

Xenónovú terapiu som absolvovala dva krát, pred a po náročnom zákroku u zubára. Výsledok bol taký, že som nepociťovala žiadne bolesti, ktoré by boli bežným následkom takého zákroku. Doporučujem inhaláciu xenónu každému.

Emília

 

Terapiu xenónom som mal v priebehu jedného týždňa 3x. Moja energia sa zvýšila 2,5 x na maximálnu energiu meranú v jednotkách Bovis. Keďže sa zaoberám tematikou energie a jej prepojením s telom a všetkým okolo nás, tak som bol doslova uveličený ako dokáže xenón v ľudskom organizme pracovať.  Prílev energie sa ukázal aj vo zvýšenej výkonnosti pri práci na našej záhrade a celkovo  poklesom únavy. Môj metabolický vek bol nameraný po terapiách na 51 rokov. A zaujímavé bolo tiež to, že som po týchto terapiách vyriešil  niečo nepríjemné, čo som už dlhšiu dobu odkladal. Cítim sa výborne, ďakujem.

Milan, 66 rokov

 

Na xenón chodím rada, pretože cítim, že mi pomáha sa ľahšie uvoľniť  a nadobudnúť zmenený stav vedomia, čo využívam na zmenu svojich podvedomých vzorcov pomocou subliminálnych nahrávok. 

Silvia

Po psychickej stránke sa mám vynikajúco. V živote ešte nikdy som necítila taký pokoj a pohodu. Netušila som, že niečo takéto existuje. Nekonečné desaťročia som žila v strese, v neustálom napätí a strachu. Teraz je to úplne iné. S takýmto pocitom sa naozaj oplatí žiť. 
Čo sa týka chôdze, je to lepšie, ale ešte ďaleko nie to, čo by som chcela. //celkový stav po 2 xenónových terapiách, zdravotný problém – postupujúca paréza končatín//

p. Judita

Absolvovala som 3 xenónové terapie v priebehu 3 dni. Už po prvej terapii som sa cítila oveľa lepšie, a to nielen fyzicky, ale aj po psychickej stránke. Neopísateľne pocity radosti a pokoja, spojené s astrálnym cestovaním a množstvom prichádzajúcich informácii, tak by sa dala opísať aj moja druha a tretia terapia. A samozrejme, že sa teším na ďalšie.

Miriama

Cítime sa oveľa lepšie po všetkých stránkach. Manželovi sa vrátila chuť do života, lepšie sa mu dýcha, zlepšil sa spánok, má viac energie, začal viac chodiť von a opäť kosí aj trávnik v našej záhrade 🙂 Ja som pocítila celkové uvoľnenie a moje dýchanie je opäť ako v minulosti – voľné. Prešla som z mínusu do plusu ako fyzicky, tak aj psychicky.  pani M.

//stav po 6 xenónových terapiách:

Manželia:

– pán 84r. – chronická astma a polyneuropatia

– pani 70r. – hypersenzibilita, úzkosti spojené s dlhotrvajúcim strachom o zdravie manžela, problémy s dýchaním//

Po prekonaní covid ochorenia mi  naďalej pretrvával suchý kašeľ , čuch  aj chuť sa ani po prekonaní neobnovila.  Absolvovala som 5 terapii  xenónom s odstupom 1-2 dní medzi terapiami.  Kašeľ úplne zmizol a čuch s chuťou sa pomaly začali navracať.  Veľmi ma to potešilo, pretože som nemohla hlavne kvôli kašľu normálne fungovať.

EN

Xenónovú terapiu si dopriavam už pol roka, v približne mesačných intervaloch. To, čo zažívam počas terapie by sa dalo opísať ako pocit nesmiernej vďačnosti a radosti v každej bunke môjho tela. Ďakujem za ochotu chodiť za našou skupinou až na Oravu, za vysoko profesionálny a najmä srdečný prístup.

Jana

Absolvovala som Access Bars prvý krát a výrazne mi to pomohlo odblokovať môj problém. Prišla mi informácia, prečo som zaseknutá na jednom mieste, komu mám odpustiť, aby som sa pohla z miesta.

Ľubomíra

Na xenónovú terapiu som sa prihlásil, aby som si podporil uzdravenie fyzického tela. Po terapii vždy cítim, že je moje telo ľahšie ako keby bez záťaže. Zámer som si dal jasný, ale zistil som, že xenón sa dostane do každej časti tela, do každej bunky a pôsobí práve tam, či na to, čo je pre tú chvíľu najdôležitejšie pre nás. Pri prvej terapii som sa trochu uvoľnil, príjemne mi brnelo celé telo, pri konci prišiel smiech. Pri druhej terapii som sa skoro celú terapiu smial a bol šťastný 🙂 Dialo sa presne to najlepšie čo som potreboval, nie to čo som zo svojej personality chcel. A pri ďalších terapiách som sa hlbšie a hlbšie prepájal so svojim telom, prechádzali mi silné pocity spokojnosti, šťastia a priam blaženosti 🙂 Po každej ďalšej terapii som bol kľudnejší, spokojnejší a prichádzali mi odpovede na otázky (problémy), čo ma ťažili. Takže v mojom prípade mi xenónová terapia dala uvoľnenie, porozumenie a dôveru v seba samého. Ukázala mi, že môžem byť šťastný, že aké to je jednoduché 🙂 a že je všetko možné, stačí sa len s láskou a pokorou rozhodnúť. Odporúčam každému absolvovať terapiu, už len pre tú úžasnú chvíľu, pocity, ktoré xenón prináša. Keď je niekto vyčerpaný či skleslý, xenón ho nakopne späť do života. Ďakujem.

Eduard

Ja vrelo Ivku odporucam.. bola som u nej asi pred mesiacom, moja prva skusenost s Access Bars metodou. A aj ked to vyzeralo z mojho pohladu ako jemna masaz hlavy, pri ktorej som si aj uzasne oddychla a dokonca aj chvilku podriemkala, ucinok bol velmi silny… dalsich 24 hodin silny detox a rozne sny, aha momenty, myslienky, prival energie.. S Ivkou sme sa po terapii chvilu rozpravali o jej vhladoch a vnemoch pocas tej hodinky co sa mi venovala a veruze to bolo silne a presne to co som aj v tom momente riesila a potrebovala. Uzasne som si oddychla, uvolnila sa, a nasla aj odpovede na svoje otazky. Za mna efektivne investovany cas aj peniazky. Vdaka,,

Janka