Referencie

Xenónovú terapiu som absolvovala dva krát, pred a po náročnom zákroku u zubára. Výsledok bol taký, že som nepociťovala žiadne bolesti, ktoré by boli bežným následkom takého zákroku. Doporučujem inhaláciu xenónu každému.

Emília

 

Terapiu xenónom som mal v priebehu jedného týždňa 3x. Moja energia sa zvýšila 2,5 x na maximálnu energiu meranú v jednotkách Bovis. Keďže sa zaoberám tematikou energie a jej prepojením s telom a všetkým okolo nás, tak som bol doslova uveličený ako dokáže xenón v ľudskom organizme pracovať.  Prílev energie sa ukázal aj vo zvýšenej výkonnosti pri práci na našej záhrade a celkovo  poklesom únavy. Môj metabolický vek bol nameraný po terapiách na 51 rokov. A zaujímavé bolo tiež to, že som po týchto terapiách vyriešil  niečo nepríjemné, čo som už dlhšiu dobu odkladal. Cítim sa výborne, ďakujem.

Milan, 66 rokov

 

Na xenón chodím rada, pretože cítim, že mi pomáha sa ľahšie uvoľniť  a nadobudnúť zmenený stav vedomia, čo využívam na zmenu svojich podvedomých vzorcov pomocou subliminálnych nahrávok. 

Silvia

Po psychickej stránke sa mám vynikajúco. V živote ešte nikdy som necítila taký pokoj a pohodu. Netušila som, že niečo takéto existuje. Nekonečné desaťročia som žila v strese, v neustálom napätí a strachu. Teraz je to úplne iné. S takýmto pocitom sa naozaj oplatí žiť. 
Čo sa týka chôdze, je to lepšie, ale ešte ďaleko nie to, čo by som chcela. //celkový stav po 2 xenónových terapiách, zdravotný problém – postupujúca paréza končatín//

p. Judita

Absolvovala som 3 xenónové terapie v priebehu 3 dni. Už po prvej terapii som sa cítila oveľa lepšie, a to nielen fyzicky, ale aj po psychickej stránke. Neopísateľne pocity radosti a pokoja, spojené s astrálnym cestovaním a množstvom prichádzajúcich informácii, tak by sa dala opísať aj moja druha a tretia terapia. A samozrejme, že sa teším na ďalšie.

Miriama

Cítime sa oveľa lepšie po všetkých stránkach. Manželovi sa vrátila chuť do života, lepšie sa mu dýcha, zlepšil sa spánok, má viac energie, začal viac chodiť von a opäť kosí aj trávnik v našej záhrade 🙂 Ja som pocítila celkové uvoľnenie a moje dýchanie je opäť ako v minulosti – voľné. Prešla som z mínusu do plusu ako fyzicky, tak aj psychicky.  pani M.

//stav po 6 xenónových terapiách:

Manželia:

– pán 84r. – chronická astma a polyneuropatia

– pani 70r. – hypersenzibilita, úzkosti spojené s dlhotrvajúcim strachom o zdravie manžela, problémy s dýchaním//